Healthica Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş.

Pzt - Cm 09:00 - 18:00
Cts - Pzr KAPALI

Neredeyiz?

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Healthica Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş. sağlık sektöründe güçlü, dinamik, heyecanlı ve emin adımlarla ilerleyen bir firmadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayıp beklentilerinin ötesine geçebilmek adına, kendine güvenen ve enerjik ekibimizle birlikte müşterilerimize dünya standartlarında hizmet vermekteyiz.

Healthica servis mühendisleri, görüntüleme cihazları alanında uzman, yurtdışı eğitimli, en iyi servis mühendisleridir.

Vizyonumuz, yöneticilik tecrübemiz ve sağlık sektöründe edindiğimiz know-how sayesinde, müşterilerimize yaratıcı servisler ve ürünler sunarak sektörde daha güçlü bir konum elde etmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.

"Kalite asla tesadüf değildir; her zaman yüksek niyetin, samimi çabanın, akıllı yönlendirmenin ve ustaca yürütmenin sonucudur; birçok alternatifin akıllıca seçimini temsil eder."
William A. Foster

Yüksek Standartlarda Hizmet

Healthica olarak, yüksek kalite standartları çerçevesinde, iş ortaklarımızla kurduğumuz empati ile, sahadaki sorunlara daima zamanında ve en uygun çözümlerle yaklaşmayı hedefliyoruz. Bu güvene değer veriyoruz ve onu korumak için her gün çalışıyoruz. Healthica,  TSE ve TAEK standartlarında faaliyet göstermektedir.

TSE Standartların Hizmet
Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bizler müşteri memnuniyetinin bizlere neler katacağını biliyoruz.
Bu bağlamda, çalışmalarımızı her zaman daha iyiye ulaşmak ve bizden beklenenin üzerinde sonuçlar elde etme amacıyla şekillendiriyoruz. Tüm öneri, istek ve şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir bir hizmet mi arıyorsunuz?