Healthica Tıbbi Sistemler San. ve Tic. A.Ş.

Pzt - Cm 09:00 - 18:00
Cts - Pzr KAPALI

Neredeyiz?

Hizmetlerimiz

Periyodik Bakım ve Onarım

Görüntüleme cihazları konusundaki hizmet tecrübemizden yararlanın. İhtiyaçlarınıza en uygun çözümleri size özel şekilde sunuyoruz.

detaylar
Hizmet Alımı ve Gelir Paylaşımı

Finansman konusunda çözümler sunarken, cihaz işletim maliyetlerini minimize ederek, sürdürülebilir sağlık teknolojilerine kitlelerin ulaşımını mümkün hale getiriyoruz.

detaylar
X-Işın Tüpleri

Varex marka X-Ray tüplerinin Türkiye ve Orta Asya temsilcisi olarak; Bilgisayarlı Tomografi, Cath Lab/Anjio, Radyografi, Floroskopi ve Mamografi cihazlarında “maliyet etkinliği” sağlayan X-Işınlı Tüp çözümleri sunmaktayız.

detaylar
Yedek Parça

İstanbul ve Ankara depolarımızdaki, kritik yedek parça envanterimizle arızalı cihazlarınızın yedek parça bekleme sürelerini kısaltıyoruz!

detaylar
Kriyojenik Ekipmanlar ve Sıvı Helyum

MR cihazlarınızın kriyojenik parçalarını temin edebilmekte ve sıvı helyum ihtiyaçlarında uygun fiyatlarla tam zamanında bir dolum hizmeti vermekteyiz.

detaylar
MR Koilleri (Bobinler)

Koil ihtiyaçlarınızı bizimle paylaşın, kampanyamız dahilindeki indirimlerden yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılama şansınız olsun. Ayrıca koil tamiri alternatifi için de teklif isteyebilirsiniz.

detaylar